+38(097) 889 89 00
+38(097) 889 89 00
Круглосуточно
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00
Логотип интернет магазина sweetkiss

Оплата і доставка

Ми доставляємо товар в будь-яке місто України!

  • Вартість доставки: для наших дистриб'юторів ми доставляємо товар за рахунок нашої компанії. В інших випадках - оплата відбувається за тарифами українських служб доставок.
  • Термін: по Одесі ми доставляємо товар протягом одного дня після оформлення замовлення. В інші міста України, максимальний термін доставки: 2 робочих дня.
  • Географія та служби доставок: доставляємо по всій Україні Новою поштою. Ви можете ознайомитися зі списком відділень у Вашому місті, перейшовши за цим посиланням: https://novaposhta.ua/timetable
  • Отримання посилки: в момент отримання товару, будь ласка, уважно огляньте вміст, щоб повністю виключити можливість пошкодження при транспортуванні. У разі виявлення пошкоджень або заводський брак, будь ласка зв'яжіться з нами.
     
Нова пошта (Самовивезення)

Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. Замовлення, оформлені до 14:00, ми передаємо в той же день компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 14:00 - ми передаємо компанії "Нова Пошта" на наступний день. Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і часу прибуття товару в пункт призначення. Відправлення здійснюються з ПН по ЧТ, ПТ-НД — вихідний.

Нова пошта: самовивезення. Ви можете ознайомитися зі списком відділень у Вашому місті і графіком їх роботи, перейшовши за цим посиланням: https://novaposhta.ua/timetable Доставка через цей сервіс відповідно до їхнього графіка, зазначеного на офіційному сайті.

Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії «Нова пошта». Ніяких прихованих платежів, оплати послуг транспортної компанії, плати за переказ грошей і комісій! Ви оплачуєте тільки суму Вашого замовлення.

 

Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад. При оплаті карткою на сайті вказаний в замовленні одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу, або штрихкод одержувача, в додатку "Нової пошти" (при замовленнях на суму до 5 000 грн).

Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

Укрпоштою

Укрпошта: Офіси для самостійного перевезення, доставки через цю послугу згідно їх розкладу, зазначеного на офіційному веб-сайті.

При доставці «Укрпоштою» ваше замовлення буде відправлений на наступний день після оформлення замовлення. Доставка «Укрпоштою» займає від 1 до 3 днів. Оплатити замовлення картою VISA / Mastercard можна при оформленні замовлення або готівкою у відділенні Укрпошти. Відправлення здійснюються з ПН по ЧТ, ПТ-НД — вихідний.

Ніяких прихованих комісій, комісій транспортної компанії, грошових переказів і комісій! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

 

Зверніть увагу! Замовлення зберігаються безкоштовно на відділенні протягом 5 днів, починаючи з 6-го дня стягується оплата 3 грн. 80 коп. за кожен день зберігання. Ці послуги оплачуєте ви!
Отримати замовлення може тільки людина, зазначений в транспортній декларації в якості одержувача. При собі необхідно обов'язково мати при собі посвідчення особи!


Замовлення з доставкою через Укрпошту приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії "Укрпошта".

Самовивіз

ExWork: у Вас можливість самовивозу з нашого складу в Одесі своїм транспортом.

Замовлення зберігається на пункті самовивозу протягом 2х робочих днів, на третій день замовлення відправляється назад. Відправлення здійснюються з ПН по ЧТ, ПТ-НД — вихідний.

У вихідні та святкові дні графіки роботи пунктів доставки можуть змінюватися. Будь ласка, слідкуйте за інформацією на сайті. Всі зміни графіка роботи будуть вказані в розділах сайту про доставку і надані в телефонному режимі.

Будь ласка, зверніть увагу: вибираючи оплату готівкою, ви не зможете скористатися платіжною карткою на точці самовивозу. Оплата замовлення можлива буде тільки готівкою. Розрахунок платіжною карткою можливий в момент оформлення замовлення на сайті. При оплаті карткою вказаний в замовленні одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу.

Замовлення, відмічені прапорцем ЄС, доставляються безпосередньо зі складу в ЄС, докладніше про даному варіанті доставки можна почитати на сторінці

Кур'єром по Україні

Доставка кур'єрською службою компаній-перевізників в міста України при замовленні оптом.

Ваше замовлення буде відправлений на наступний день після замовлення. Доставка займає від 1 до 3 днів. Відправлення здійснюються з ПН по ЧТ, ПТ-НД — вихідний.

Ніяких прихованих платежів, оплати послуг транспортної компанії, плати за переказ грошей, комісій та інше! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

 

Оплатити замовлення ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою, передавши їх кур'єру під час доставки. Після оплати замовлення, будь ласка, звірте вміст з накладної в присутності кур'єра. У разі, якщо доставлений товар не буде відповідати вашим замовленням, кур'єр на ваше прохання забере такий товар і поверне вам оплату за нього.

При оплаті карткою вказаний в замовленні одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу.

Також зверніть, будь ласка, увагу: згідно Закону України № №361-IX, при отриманні замовлення на суму від 5 000 грн представник служби «Нова пошта» може попросити вас надати копію сторінок паспорта, що засвідчують особу одержувача.