+38(097) 889 89 00
+38(097) 889 89 00
Круглосуточно
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00
Логотип интернет магазина sweetkiss

Оплата і доставка

Ми доставляємо товар в будь-яке місто України!

  • Вартість доставки: для наших дистриб'юторів ми доставляємо товар за рахунок нашої компанії. В інших випадках - оплата відбувається за тарифами українських служб доставок.
  • Термін: по Одесі ми доставляємо товар протягом одного дня після оформлення замовлення. В інші міста України, максимальний термін доставки: 2 робочих дня.
  • Географія та служби доставок: доставляємо по всій Україні Новою поштою. Ви можете ознайомитися зі списком відділень у Вашому місті, перейшовши за цим посиланням: https://novaposhta.ua/timetable
  • Отримання посилки: в момент отримання товару, будь ласка, уважно огляньте вміст, щоб повністю виключити можливість пошкодження при транспортуванні. У разі виявлення пошкоджень або заводський брак, будь ласка зв'яжіться з нами.
     
Нова пошта (Самовивезення)

Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. Замовлення, оформлені до 14:00, ми передаємо в той же день компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 14:00 - ми передаємо компанії "Нова Пошта" на наступний день. Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і часу прибуття товару в пункт призначення. Відправлення здійснюються з ПН по ЧТ, ПТ-НД — вихідний.

Нова пошта: самовивезення. Ви можете ознайомитися зі списком відділень у Вашому місті і графіком їх роботи, перейшовши за цим посиланням: https://novaposhta.ua/timetable Доставка через цей сервіс відповідно до їхнього графіка, зазначеного на офіційному сайті.

Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії «Нова пошта». Ніяких прихованих платежів, оплати послуг транспортної компанії, плати за переказ грошей і комісій! Ви оплачуєте тільки суму Вашого замовлення.

 

Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад. При оплаті карткою на сайті вказаний в замовленні одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу, або штрихкод одержувача, в додатку "Нової пошти" (при замовленнях на суму до 5 000 грн).

Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

Укрпоштою

Укрпошта: Офіси для самостійного перевезення, доставки через цю послугу згідно їх розкладу, зазначеного на офіційному веб-сайті.

При доставці «Укрпоштою» ваше замовлення буде відправлений на наступний день після оформлення замовлення. Доставка «Укрпоштою» займає від 1 до 3 днів. Оплатити замовлення картою VISA / Mastercard можна при оформленні замовлення або готівкою у відділенні Укрпошти. Відправлення здійснюються з ПН по ЧТ, ПТ-НД — вихідний.

Ніяких прихованих комісій, комісій транспортної компанії, грошових переказів і комісій! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

 

Зверніть увагу! Замовлення зберігаються безкоштовно на відділенні протягом 5 днів, починаючи з 6-го дня стягується оплата 3 грн. 80 коп. за кожен день зберігання. Ці послуги оплачуєте ви!
Отримати замовлення може тільки людина, зазначений в транспортній декларації в якості одержувача. При собі необхідно обов'язково мати при собі посвідчення особи!


Замовлення з доставкою через Укрпошту приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії "Укрпошта".

Кур'єром по Україні

Доставка кур'єрською службою компаній-перевізників в міста України при замовленні оптом.

Ваше замовлення буде відправлений на наступний день після замовлення. Доставка займає від 1 до 3 днів. Відправлення здійснюються з ПН по ЧТ, ПТ-НД — вихідний.

Ніяких прихованих платежів, оплати послуг транспортної компанії, плати за переказ грошей, комісій та інше! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

 

Оплатити замовлення ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою, передавши їх кур'єру під час доставки. Після оплати замовлення, будь ласка, звірте вміст з накладної в присутності кур'єра. У разі, якщо доставлений товар не буде відповідати вашим замовленням, кур'єр на ваше прохання забере такий товар і поверне вам оплату за нього.

При оплаті карткою вказаний в замовленні одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу.

Також зверніть, будь ласка, увагу: згідно Закону України № №361-IX, при отриманні замовлення на суму від 5 000 грн представник служби «Нова пошта» може попросити вас надати копію сторінок паспорта, що засвідчують особу одержувача.